Головна | Події | Андрій Коваленко: Боротися з дезінформацією потрібно проактивними діями

Андрій Коваленко: Боротися з дезінформацією потрібно проактивними діями

Андрій Коваленко: Боротися з дезінформацією потрібно проактивними діями

Керівник Центру протидії дезінформації, лейтенант Андрій Коваленко 27 березня 2024 року взяв участь у дискусії в рамках Kyiv Stratcom Forum 2024.
А. Коваленко підкреслив, що Центр разом з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України та Службою безпеки України регулярно відбиває ворожі інформаційні атаки, однак боротися з дезінформацією рф потрібно не тільки аналізом і прогнозуванням загроз та кампаній, а й проактивними діями, зокрема в інфополі ворога.
«У пропаганди немає кордонів, вони працюють проти нас в Україні, і ми гідно попереджаємо та відбиваємо атаки. Але ворожа пропаганда працює також і в англомовному просторі, на Близькому Сході, в Латинській Америці. російська дезінформація працює не тільки проти нас, але й проти демократій. Саме тому зараз важливо часто діяти дзеркально і жорстко. Маємо не тільки захищатися, але і проводити ІПсО та СІО в російському інфопросторі, а також всюди, де присутні інтереси України та демократій», – сказав керівник Центру.
Він наголосив, що змінювати підходи потрібно і партнерам України, бо пропаганда рф працює також проти інтересів Заходу: «Ми маємо бити першими, попереджаючи кампанії ворога, які шкодять інтересам держави».

  • 28 Березня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest