Головна | Події | А. Коваленко провів лекцію для студентів Інституту міжнародних відносин щодо протидії дезінформації

А. Коваленко провів лекцію для студентів Інституту міжнародних відносин щодо протидії дезінформації

А. Коваленко провів лекцію для студентів Інституту міжнародних відносин щодо протидії дезінформації

Керівник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко 23 травня 2024 року провів лекцію для студентів Навчально-наукового інституту міжнародних відносин щодо протидії дезінформації

А. Коваленко розповів про завдання Центру у сфері протидії поточним і прогнозованим загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері та забезпечення інформаційної безпеки, акцентував на шляхах і методах поширення дезінформації та інструментах, які використовує ЦПД щодо виявлення, інформування та реагування на інформаційні загрози, співпрацю з міжнародними партнерами.
Керівник Центру наголосив на важливості оволодіння навичками верифікації інформації, зазначивши, що в умовах, коли ворог чинить безпрецедентний дезінформаційний вплив, критичне мислення є елементом національної стійкості і безпеки.
Він закликав молодь протистояти деструктивним інформаційним впливам і кампаніям, зокрема аналізувати інформацію, яку розповсюджують неперевірені групи у месенджерах та анонімні телеграм-каналів, не поширювати маніпуляції і фейки.

  • 25 Травня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest