Головна | Події | А. Коваленко дав інтерв’ю французькому телебаченню France 5

А. Коваленко дав інтерв’ю французькому телебаченню France 5

А. Коваленко дав інтерв’ю французькому телебаченню France 5

Керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко дав інтерв’ю французькому телебаченню France 5 для передачі «C dans l’air». Програма, яка є однією з провідних на France 5, вже 22 роки аналізує політичні, соціальні, економічні та міжнародні новини, а також є одним з найпопулярніших подкастів із кількома мільйонами переглядів на YouTube.

Андрій Коваленко детально розповів про функції і роль ЦПД у російсько-українській інформаційній війні та про завдання Центру у сфері протидії поточним і прогнозованим загрозам національній безпеці та національним інтересам України в інформаційній сфері, забезпечення інформаційної безпеки. Він акцентував на шляхах і методах поширення дезінформації, які використовуються російською стороною, зокрема в ЄС, та інструментах, що застосовуються ЦПД для виявлення, інформування та реагування на інформаційні загрози.

Керівник Центру також підкреслив, що російська дезінформаційна кампанія спрямована не лише на внутрішню аудиторію, але й активно діє за кордоном, зокрема у Франції, та наголосив на важливості співпраці з міжнародними партнерами у сфері протидії російській дезінформації.

  • 11 Червня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest