Головна | Анонси | росія розпочала інформаційну операцію «Мир» для розмивання Формули миру

росія розпочала інформаційну операцію «Мир» для розмивання Формули миру

росія розпочала інформаційну операцію «Мир» для розмивання Формули миру

росія розпочала інформаційну операцію «Мир», метою якої є розмивання української Формули миру в інфопросторі Заходу, Глобального Півдня та України. 
 
Перші ознаки цієї операції – вкидання плеяди фейкових мирних планів з різними пропозиціями і конспірологічні теорії про те, що «таємні перемовини розпочались». 
 
Як зазначив керівник ЦПД, офіцер Сил оборони Андрій Коваленко, відпрацьовують цю інформаційну повістку як російські пропагандисти всередині рф, так і на інформаційних майданчиках країн Азії, Близького Сходу, експерти, зокрема мережа, яка працює на Заході. Активно коментує «мирні ініціативи рф» і сам путін.
 
«Головна логіка дій росіян – створити білий шум, спрацювати на частину суспільства, яке готове на мир за будь-яку ціну. Насправді ж росія не готова до справедливого миру та нарощує військові спроможності для продовження війни. Сіяння сподівань щодо готовності до миру має на меті створити ілюзію, що це Україна не хоче миритися. І це їхній головний наратив для різних аудиторій світу», – пояснив він. 
 
❗️ Як наголосив Андрій Коваленко, «єдиним реальним доказом того, що рф готова до справедливого миру, буде присутність її представників на другому Саміті миру. Втім, наразі рф робить все, щоб розмивати Формулу і заговорити все це власними «планами».

  • 9 Липня, 2024

Коментарі закриті.

Pin It on Pinterest